Moje místo v církvi - seniorátní dni mládeže

Sejdeme se v pátek 11. listopadu v 19:00 na faře v Poděbradech (Husova 141). Téma letošních dnů je: Můj život v církvi
Program
V pátek večer začneme poutavým vyprávěním Judit Čermákové a Věrky Hornychové, které byly dobrovolnicemi v uprchlickém táboře v Německu. Sobotní dopoledne bude patřit pouze volbám do SOMu. Připomeneme si, co to vlastně ten SOM je a kdo v něm doposud pracoval. Promyslete si, koho byste rádi viděli ve vedení seniorátní mládeže a pojďte prosadit své favority, nebo nechat prosadit sám sebe. Odpoledne nás navštíví Joel Ruml, který nás zároveň potěší přednáškou na téma Můj život v církvi a s církví.
Pomoc
Protože jsme společenství mladých, všímavých a určitě ne lhostejných lidí, bylo by pěkné, kdybychom někomu společně pomohli. Tím někým budou senioři v Diakonii v Libici nad Cidlinou. Nebojte, nebudeme jim recitovat básničky, ani zpívat písničky. Pomoci můžete tak, že si do batůžku vedle osobních důležitých věcí přibalíte i balení kapesníků, které v těchto zařízeních rychle ubývají (zejména v tomto sychravém podzimním počasí). Za přinesené kapesníky předem děkujeme.
S sebou
S sebou si vezměte Svíták, karimatku a spacák.
Pro včasně přihlášené je 120 Kč a pro nepřihlášené 150 Kč.

Datum konání akce

Soubor k přiložení