Musíme se bát budoucnosti? - seniorátní beseda online

Ve spolupráci s brandýským sborem zveme na seniorátní online besedu s Petrem Štulcem na téma "Musíme se bát budoucnosti?" Na besedu zveme nejenom presbytery sborů poděbradského seniorátu, ale každého, kdo má o dané téma zájem - prosíme šiřte informaci ve svých sborech.

Petr Štulc je člen jarovského sboru, jeden ze spolupracovníků na Strategickém plánu ČCE a autor série článků v Českém bratru týkající se našeho směřování v nejbližších letech. Beseda také doplňuje původně plánovaný rozhovor na letošním konventu týkající se budoucnosti sborů.

Anotace: "Na online setkání bych rád představil východiska strategického plánu ČCE a jeho hlavní principy. V diskusi se pak můžeme věnovat kromě strategického plánu i souvisejícím tématům, a hlavně těm, které se přímo týkají vašich sborů – jak mohou sbory uvažovat o své budoucnosti? K čemu by měl sloužit plán rozvoje sborů? Jaký můžeme čekat vývoj odvodů do PF a proč?"

V příloze článku naleznete pracovní materiály.

Setkání se bude konat na adrese: https://join.skype.com/dpNy9iZlvQVc Stačí kliknout na tento odkaz. Videokonference probíhá v aplikaci Skype, ale pokud ji nepoužíváte, není třeba ji instalovat, videokonference se vám otevře i ve webovém prohlížeči. Chcete-li mít jistotu, můžete přijít o čtvrt hodinu dříve a vyzkoušet připojení.

Využijte tuto možnost setkání a sdílení zkušeností napříč sbory seniorátu!

Těšíme se ve čtvrtek 26. listopadu

Datum konání akce: 
Čtvrtek, Listopad 26, 2020 - 20:00
Druh akce: