PodPles

Milé sestry a milí bratři,
již za týden se uskuteční dlouho očekávaný PodPles, proto zasíláme rekapitulaci potřebných informací. Prosíme Vás, abyste jim věnovali náležitou pozornost.
Kdy a kde?
PodPles se uskuteční v Kutné Hoře v místní sokolovně (Sokolská 573/3) a začneme v 19:00, tak přijďte s předstihem. Prodej lístků bude začínat od 17:30. ;).
Kde budu spát?
Spaní je zajištěno na nedaleké evangelické faře (asi 10 minut chůze - bude zajištěn hromadný odchod) a kdo se nebojí pařit do rána, může přespat rovnou na parketu.
Covid?
Víme, situace je velmi obtížná. Proto bude akce přístupná pouze pro očkované a ty, co mají certifikát o prodělání nemoci (nesmí být starší jak 180 dní), přes to nejede vlak. Vzhledem k vysokým počtům nakažených, bychom Vám také doporučili udělat si antigenní či PCR test, který je pro očkované zdarma. Tyto testy nejsou povinností, ale doporučením. Dále Vás prosíme, pokud Vám nebude úplně dobře nebo budete mít lehčí respirační potíže či nachlazení, abyste zvážili svou účast. Za všechny tyto komplikace se Vám omlouváme, ale pouze se snažíme, abychom si ples co nejbezpečněji užili.
Lístky?
Stále vás prosíme o rezervaci lístků na tomto odkazu: https://forms.gle/9Z8UTrMwJu8xRkxJA
Lístky se budou platit až na místě, ale budeme rádi, pokud nám o Vaší účasti dáte vědět.
Tombola?
Samozřejmě nebude chybět ani tombola, tentokrát však její výtěžek půjde na projekt od Diakonie ČCE Nový domov, který má za cíl vybudovat bydlení pro lidi s poruchou autistického spektra. Cena jednoho lístku bude 15 Kč a vyhrát můžete například poukaz na 10 kg býčího masa z rodinné farmy, super balení nářadí, audioknihu Cikáni a jiná próza a mnoho dalších cen. Více o projektu na: https://www.novydomov.diakonie.cz/
Pokud byste měli jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na sociálních sítích či emailem. (sompodebradskehosenioratu@gmail.com) Všechny informace naleznete také zde: http://podebradska-mladez.evangnet.cz/
Doufáme, že jste si vše podrobně přečetli a budeme se na Vás těšit.
SOM poděbradského seniorátu.

Datum konání akce

Soubor k přiložení